Neohodnoceno

Star Wars The Mandalorian Action Figure 2-Pack 1/6 The Mandalorian & Grogu Deluxe Version 30 cm

PŘEDOBJEDNÁVKA 01/2023

Skladem
Kód: 345
Značka: Hot Toys
9 899 Kč
Kategorie: Předobjednávky
PŘEDOBJEDNÁVKA: 01/2023

Mandalorian ™, kterému někteří říkají Din Djarin ™, je lovcem odměn, který si v nejistém věku razí cestu nebezpečnou galaxií. Poté, co se Din setkal s tajemným mimozemským nalezencem, převzal mladého Grogu ™ do své péče a měl za úkol ho znovu spojit se svým vlastním druhem prostřednictvím série dobrodružství a nebezpečných misí.

Sideshow a Hot Toy s potěšením rozšiřují sérii Mandalorian a oficiálně představují speciální Deluxe verzi sběratelské sady The Mandalorian and Grogu Sixth Scale!

Mandalorianská figurka 1/6, pečlivě zpracovaná na základě jeho posledního vystoupení v živě hrané sérii, nabízí nově vyvinutou sochu hlavy s úžasnou podobou, chromovanou helmu beskar a brnění, jemně přizpůsobené oblečení, připojitelný jetpack, Mandovu ikonickou pušku a blaster, výběr efektů střelby ze zbraní, darksaber, beskarské kopí a zobrazovací základna! Tato sběratelská sada je navíc vybavena stojícím Grogu a pouzdrem pro Mandaloriana, aby mohl nosit mládě.

Pro tuto verzi Deluxe exkluzivně obsahuje helmu Boba Fett, jetpack a zavazadla, která Mandalorian vyzvedl a přinutil nést s rozbitou částí Swoop Bike poté, co bylo vozidlo sabotováno!