Neohodnoceno

Star Wars The Mandalorian Action Figure 2-Pack 1/6 Boba Fett Deluxe 30 cm

PŘEDOBJEDNÁVKA 07/2022

Skladem
Kód: 381
Značka: Hot Toys
13 290 Kč
Kategorie: Předobjednávky
Hmotnost: 5 kg
PŘEDOBJEDNÁVKA: 07/2022

Fanoušci Star Wars měli obrovskou radost, když byli svědky návratu Boba Fetta, jedné z nejobávanějších postav v galaxii Star Wars! Boba Fett, který se domníval, že se setkal s jeho zánikem v děsivé jámě Sarlacc na Tatooine ™, vrací úder. Boba Fett výměnou za své původní brnění z držení Mandaloriana zajistil bezpečnost dítěte a ukázal se jako impozantní spojenec při záchraně tajemného mimozemského nalezence Din Djarinem ™.

Sideshow and Hot Toys s potěšením rozšiřuje sběratelskou sérii Mandalorian a hrdě představuje sběratelskou sadu Sixa Scale Boba Fett (Deluxe Version) se vzhledem impozantního lovce odměn v černé róbě a v jeho ikonické zbroji!

Obrněná figurka Boba Fetta obsahuje pečlivě vytvořenou mandalorianskou helmu a brnění s nouzovými efekty, jeho ikonický jetpack s odnímatelnou raketou a efektem střelby, efekty střelby ze zbraně, blaster, příslušenství s efektem řetězového kódu a skalní stojan na dioráma!

Verze Deluxe zobrazuje vzhled Boba Fetta před získáním jeho brnění a k nejvýznamnějším patří nově vyvinutá socha hlavy s ohromující podobou, mistrovsky ušitý oděv z černého hávu, gaffi tyč, cyklistická puška, poškozená helma stormtroopera a jedinečné stylové skalní dioráma stojan na displej.

Sběratelská sada figurek Boba Fetta (Deluxe verze) od The Mandalorian bude legendárním vylepšením jakékoli kolekce Star Wars!