Neohodnoceno

Star Wars The Mandalorian Action Figure 1/6 Boba Fett (Repaint Armor) and Throne 30 cm

PŘEDOBJEDNÁVKA 01/2023

Skladem
Kód: 333
Značka: Hot Toys
9 699 Kč
Kategorie: Předobjednávky
Hmotnost: 5 kg
PŘEDOBJEDNÁVKA: 01/2023

Se svým přizpůsobeným brněním MandalorianTM, smrtícími zbraněmi a tichým chováním byl Boba FettTM jedním z nejobávanějších lovců odměn v galaxii. Během své kariéry, která zahrnovala smlouvy pro Impérium a zločinecké podsvětí, se stal legendou, ale mnozí si mysleli, že dosáhl svého konce, když spadl do strašlivé jámy Sarlacc na TatooineTM. Poté, co se v The Mandalorian nečekaně vrátil a znovu získal brnění, nastavil oči, aby se zbavil Bib FortunaTM a usedl na trůn!

Nyní jsou Hot Toys nadšení, že přináší další neuvěřitelný přírůstek do sběratelské série Mandalorian a oficiálně představuje 1/6 měřítka Boba FettTM (Repaint Armor) a Throne Collectible Set!

Figurka obsahuje precizně zpracovanou mandalorianskou helmu a brnění s výjimečnou aplikací barvy, ikonický jetpack Boba, dovedně ušitý outfit, efekt plamenometu, bič na vláknové šňůry, blaster, pušku a základnu displeje!

Tato sběratelská sada bude speciálně obsahovat nově namalovanou sochu hlavy s úžasnou podobou a vysoce detailní trůn pro Boba Fetta.

Nečekejte a nenechte si ujít příležitost přidat tuto úžasnou sběratelskou sadu na svoji polici!