Neohodnoceno

Star Wars Episode VI Action Figure 1/6 Scout Trooper & Speeder Bike 30 cm

PŘEDOBJEDNÁVKA 10/2022

Skladem
Kód: 318
Značka: Hot Toys
13 999 Kč
Kategorie: Předobjednávky
Hmotnost: 5 kg
PŘEDOBJEDNÁVKA: 10/2022

Imperial Scout Troopers jsou ve srovnání s ostatními stormtroopery lehce obrněni, což jim umožňuje pohybovat se rychleji a snadněji v různých prostředích. Na Endoru ™ hlídali lesní Scout Troopers na rychlých speeder bikes a chránili před ohroženími generátor štítu chránícího druhou Hvězdu smrti ™ během jeho stavby na oběžné dráze nad Měsícem.

Společnost Sideshow a Hot Toys je nadšená, že rozšířila svou oblíbenou řadu sběratelských předmětů Star Wars a oficiálně představuje sběratelskou sadu Scout Trooper a Speeder Bike Sixth Scale ze Star Wars: Návrat Jediho!

Vysoce přesná sběratelská figurka Scout Trooper je dovedně vytvořena na základě vzhledu postavy během napínavých sekvencí ze Star Wars: Návrat Jediho. Je vybaven nově vyvinutou helmou a brněním s efekty zvětrávání, jemně přizpůsobeným textilním body, blasterovou pistolí, blasterovou puškou a tematickým stojanem!

Speeder bike je vyroben s úžasným řemeslným zpracováním, které ukazuje mechanické detaily vozidla a měří přibližně 50 cm na délku. Je vybaven skvělými aplikacemi pro lakování, kloubovými nožními pedály, lopatkou řízení a klapkami motoru, nákladním vakem v zadní části stroje a tematickou základnou diorámy!

Tato sběratelská sada Scout Trooper a Speeder Bike poskytne všem fanouškům Star Wars širokou škálu úžasných možností zobrazení!