Neohodnoceno

Star Wars Episode II Movie Masterpiece Action Figure 1/6 Jango Fett 30 cm

PŘEDOBJEDNÁVKA 04/2022

Skladem
Kód: 417
Značka: Hot Toys
7 999 Kč
Kategorie: Předobjednávky
Hmotnost: 3 kg
PŘEDOBJEDNÁVKA: 04/2022

Jango Fett ™, považovaný za nejlepšího lovce odměn v galaxii, byl zdatný střelec a neozbrojený bojovník zahalený do elegantního obrněného mandalorianského obleku, který zakrýval jeho zjizvenou tvář. Jango Fett, který se udržoval ve špičkové kondici a často cvičil se svým vybavením, byl známý tím, že využíval svůj postrojový jetpack, aby ve smrtících soubojích získal výhodu rychlosti a výšky nad svými nepřáteli.

Při rozšiřování naší sběratelské série Star Wars je společnost Sideshow a Hot Toys velmi nadšená, že může oficiálně představit očekávanou šestou stupnici Jango Fett ze sběratelské figury ze Star Wars Episode II: Attack of the Clones!

Vysoce přesná sběratelská figurka je speciálně vytvořená podle vzhledu Jango Fetta ve filmu, obsahuje nově vyvinutou sochu hlavy s nápadnou podobiznou a jizvami na obličeji, precizně zpracovanou mandalorianskou helmu a kusy brnění, krásně aplikované efekty zvětrávání, jemně přizpůsobené spodní prádlo, pončo, ikonický jetpack lovce odměn, detailní blastery, doplňky a stojan na dynamické figury.