Neohodnoceno

Iron Man 3 Movie Masterpiece Action Figure 1/6 Silver Centurion (Armor Suit Up Version) 32 cm

PŘEDOBJEDNÁVKA 04/2023

Skladem
Kód: 429
Značka: Hot Toys
13 640 Kč
Kategorie: Předobjednávky
Hmotnost: 3 kg
PŘEDOBJEDNÁVKA: 04/2023

Tváří v tvář svému protivníkovi Iron Man připravuje své špičkové brnění k vypouštění vysokoenergetických laserů v Iron Man 3. Iron Man Mark XXXIII, známý pod svým krycím názvem jako „Silver Centurion“, je oblek s vylepšenou energií, který vytvořil Tony Stark s silnější odpuzovače. Byl aktivován společně se všemi ostatními obleky, když Tony nařídil zahájit „protokol House Party“.

Obnovuje jednu z mimořádných zbrojí z Iron Legion, dnes Sideshow a Hot Toys s hrdostí představují sběratelskou figurku Silver Centurion (Armor Suit Up Version) z kolekce Iron Man 3. Obsahuje speciálně navržené části brnění, které simulují proces přizpůsobování v reálném čase a ilustrují jeho mechanickou krásu.

Diecastová figurka, skvěle zpracovaná na základě Silver Centurion v Iron Man 3, nabízí nově namalovanou sochu hlavy s helmou s efekty poškození bitvy; nově navržená hlava helmy s funkcí LED osvětlení a odnímatelnou maskou; brnění dovedně malované v karmínově červené a stříbrné barvě s kovovým vzhledem; složitý design brnění překládající jeho složitou strukturu a mechanické detaily; Funkce LED osvětlení rozptýlené po pažích, nohou, obloukový reaktor na hrudi a zádech; dvojice odlitých čepelí předloktí, vyměnitelné ruce a stojan na figuru.